Poziv svim Hrvatima u Kanadi i širom svijeta!
Hrvatski svjetski kongres s ponosom najavljuje Hrvatske svjetske igre (HSI) koje će se održati u Mostaru od 27. do 31. srpnja 2027.
Ovo su šeste Igre po redu, a posljednje su održane u Zagrebu uz tisuće sudionika iz cijelog svijeta.
HSI su naš hrvatski „mini olimpijski susret“ — mjesto gdje se okupljaju Hrvati iz Australije, Kanade, SAD‑a, Južne Amerike i Europe.
Sudjelovati mogu mladi i stariji, a sportovi uključuju: atletiku, nogomet, boćanje, košarku, odbojku, stolni tenis i mnoge druge.
Ako već planirate godišnji odmor za 2027., ovo je idealna prilika da ga provedete u domovini i postanete dio hrvatskog zajedništva.
Za više informacija možete se obratiti:
Boris Spralja
Ivan Curman
Više detalja potražite na službenim stranicama HSI ili na web stranici Hrvatskog svjetskog kongresa.

